Подарункові сертифікати

Подаруйте чудовий вигляд за допомогою нашої косметологічної клініки.

Сертифікат дозволить придбати процедури та косметичні засоби, необхідні для підтримки краси та здоров'я шкіри. Оберіть потрібну суму та придбайте її в нашому центрі.

У нас є дарунок
на будь-яку важливу подію!

Подарунковий сертифікат
1000 грн

Подарунковий сертифікат
2000 грн

Подарунковий сертифікат
5000 грн

Замовити

Правила користування

1

Подарунковий сертифікат центру «Nucu Cosmetic» є власністю центру «Nucu Cosmetic».

2

Грошові кошти за подарунковим сертифікатом не повертаються.

3

Заміна особи, зазначеної в подарунковому сертифікаті, не допускається.

4

Подарунковий сертифікат діє на всі послуги та товари, що реалізуються в центрі «Nucu Cosmetic» відповідно до цих правил користування та з умовами, зазначеними в сертифікаті.

5

Термін дії сертифіката, умови отримання знижок та інші умови отримання послуг за сертифікатом вказані безпосередньо в сертифікаті.

6

Подарунковий сертифікат, придбаний за будь-якою підставою, видається набувачеві на руки. За бажанням покупця подарунковий сертифікат може бути залишений на рецепції центру на зберігання в адміністраторів.

7

Заміна процедур, придбаних зі знижкою, можлива за письмовою заявою власника подарункового сертифіката. Така заміна буде проведена з урахуванням перерахунку за раніше наданою знижкою.

8

Подарунковий сертифікат має термін придатності не більше 1 року з дати придбання, і термін закінчення придатності вказано на сертифікаті. Після закінчення терміну дії сертифікат вважається недійсним і підлягає поверненню адміністратору центру «Nucu Cosmetic».

9

Після використання всієї кількості процедур/послуг, зазначених у подарунковому сертифікаті, такий сертифікат вважається недійсним та підлягає поверненню адміністратору центру «Nucu Cosmetic».

10

Інформацію про правила придбання та використання подарункового сертифіката, нові послуги та чинні ціни, знижки, спеціальні ціни можна отримати в адміністратора центру «Nucu Cosmetic» і на сайті центру: www.nucu.com.ua.

11

Керівництво центру «Nucu Cosmetic» залишає за собою право в будь-який момент часу змінити ці правила без попереднього спеціального повідомлення.

12

Незнання цих правил не є підставою для пред'явлення з боку власника подарункового сертифіката будь-яких претензій до центру «Nucu Cosmetic».

Правила користування

1
Подарунковий сертифікат центру «Nucu Cosmetic» є власністю центру «Nucu Cosmetic».
2
Грошові кошти за подарунковим сертифікатом не повертаються.
3
Заміна особи, зазначеної в подарунковому сертифікаті, не допускається.
4
Термін дії сертифіката, умови отримання знижок та інші умови отримання послуг  за сертифікатом вказані безпосередньо в сертифікаті.
5
Термін дії сертифіката, умови отримання знижок та інші умови отримання послуг за сертифікатом вказані безпосередньо в сертифікаті.
6
Подарунковий сертифікат, придбаний за будь-якою підставою, видається набувачеві на руки. За бажанням покупця подарунковий сертифікат може бути залишений на рецепції центру на зберігання в адміністраторів.
7
Заміна процедур, придбаних зі знижкою, можлива за письмовою заявою власника подарункового сертифіката. Така заміна буде проведена з урахуванням перерахунку за раніше наданою знижкою.
8
Подарунковий сертифікат має термін придатності не більше 1 року з дати придбання, і термін закінчення придатності вказано на сертифікаті. Після закінчення терміну дії сертифікат вважається недійсним і підлягає поверненню адміністратору центру «Nucu Cosmetic».
9
Після використання всієї кількості процедур/послуг, зазначених у подарунковому сертифікаті, такий сертифікат вважається недійсним та підлягає поверненню адміністратору центру «Nucu Cosmetic».
10
Інформацію про правила придбання та використання подарункового сертифіката, нові послуги та чинні ціни, знижки, спеціальні ціни можна отримати в адміністратора центру «Nucu Cosmetic» і на сайті центру: www.nucu.com.ua.
11
Керівництво центру «Nucu Cosmetic» залишає за собою право в будь-який момент часу змінити ці правила без попереднього спеціального повідомлення.
12
Незнання цих правил не є підставою для пред'явлення з боку власника подарункового сертифіката будь-яких претензій до центру «Nucu Cosmetic».