01
01

Про центр

Про центр

Бажання мати гарний вигляд —
цілком нормально для кожної людини.

Але, незважаючи на природну красу, сьогодні існує величезна кількість чинників, які не найкращим чином впливають на зовнішність — забруднене повітря, стреси, неправильне харчування, недосипання, перевтома та інші. Тому у багатьох просто немає іншого виходу, окрім як звернутися до такого напряму медицини як косметологія.

Отримати консультацію
02

Що таке косметологія?

Косметологією називають розділ медицини, метою якого є уповільнення появи ознак старіння завдяки регулюванню обмінних процесів у шкірі людини.

Косметологія поділяється на два основні напрями:

Естетична

— усунення поверхневих пошкоджень та дефектів шкіри;

Лікарська

— використання апаратного лікування та пластичної хірургії.

03

Центр естетичної та апаратної косметології «Nucu Cosmetic»

Ми пропонуємо величезну кількість лікувальних процедур, завдяки яким клієнти отримують чудову фігуру та гладку шкіру.

У «Nucu Cosmetic» зосереджений повний спектр новітніх апаратних технологій, ін'єкційних методик та антивікових послуг у галузі індустрії краси.

Місія «Nucu Cosmetic» —

Місія «Nucu Cosmetic»

допомогти людям бути молодими та гарними!

— допомогти людям бути молодими та гарними!

Ми вибрали найкращі розробки у світі косметології, щоб ви отримали результат та задоволення від процедур.

Безболісно, без ризику для здоров'я та виправдовуючи ваші очікування.

До ваших послуг усі напрямки сучасної апаратної та естетичної косметології, відділення anti-age з унікальною безопераційною методикою ультразвукового SMAS-ліфтингу, відділення корекції фігури, де ви можете спробувати різні техніки ручного та апаратного масажу.

До ваших послуг також унікальна програма омолодження та регенерації шкіри на трьох рівнях за допомогою апаратів, що завоювали популярність в усьому світі, — GentleLase Pro-U, Fraxel re: store DUAL та відомий Ulthera System.

Ви будете приємно здивовані високою ефективністю наших методик — починаючи від контурної пластики та плазмоліфтингу, і закінчуючи приголомшливо дієвою процедурою фракційного фототермолізу Fraxele.

послуги
Висококваліфіковані лікарі-косметологи «Nucu Cosmetic» пройшли навчання у провідних фахівців США і Німеччини та мають величезний досвід роботи у сфері естетичної косметології.
Розкішний інтер'єр, затишна обстановка і професіоналізм лікарів нашого центру дадуть можливість розслабитися, отримати максимум задоволення від процедур і знайти свій ідеальний і неповторний образ.