Ольга

Дуже атмосферний салон, розкішний і багатий інтер'єр, люстри, якими можна милуватися, роблячи процедури.

Давно шукала собі хорошого косметолога, обійшла багатьох. Але для мене дуже важливе ставлення і професіоналізм майстра. У Nucu я нарешті знайшла СВОГО косметолога!

Лікар Наталія Муровцева дуже уважна, справжній професіонал своєї справи! Обличчя після процедури стало м'яким, свіжим, навіть посвітлішало. Лікар склала план подальших процедур і підказала що буде краще саме для моєї шкіри. Наталіє, спасибі величезне!

Тетяна

Робила лазерну епіляцію в Олени. Відмінний фахівець! Усе швидко та якісно!

Загальна атмосфера центру теж порадувала - чистота, затишок, комфорт.

Тетяна Путятіна

Центр «Nucu Cosmetic» — дуже приємне місце!

Мені імпонує гуманний підхід лікарів Центру (під час болісних процедур). Гарний інтер'єр, чисто і гарно.

Ефективністю процедур задоволена.

Ірина

Зробила підтяжку і ліфтинг обличчя в цьому центрі. Була вперше, враження найпозитивніші.

На шкіру обличчя впливали мікрострумом — безпечно й ефективно. Обличчя перетворилося — шкіра дійсно підтягнулася, посвіжішала. Від мене віє молодістю і щастям за кілометр! Чудовий ефект до новорічних свят! Процедуру проводила косметолог Олена.

Альона Політуха

Спасибі велике за якість і різноманітність послуг, що надаються!

Дуже подобаються нові апарати та високий рівень майстрів.

Продовжуйте й надалі радувати клієнтів новинками!

Любов Заїченко

Відвідування центру завжди залишає особливе і приємне відчуття! Тут поєднується уважність персоналу і високий, але водночас, ненав'язливий рівень обслуговування!

Особливо хочу відзначити професіоналізм лікаря-косметолога Вікторії. Для мене вона знайшла компроміс між ціною і якістю процедур. Дякую!

01 / 03
Маргарита Гурова

Персонал центру дуже уважний, доступно пояснює будь-яке хвилююче питання.

Процедурами та їх результативністю задоволена, надалі сподіваюся на більшу ефективність, оскільки було ще мало сеансів, загалом послугами Центру задоволена, сподіваюся й надалі відвідувати «Nucu Cosmetic»!

Наталя Волкова

Я дуже рада, що прийшла несподівано, саме в цей центр. Команда «Nucu Cosmetic», включно з керівником, дуже привітні та чуйні. До того ж дуже красиві, як і повинно бути в справжніх центрах краси! Що стосується рівня обслуговування і якості послуг, що надаються — результат відмінний і видно моментально! Після відвідин центру, вилітаю як на крилах, задоволена результатом і впевнена в собі. Я вдячна вам за ваші ласкаві посмішки, які ви даруєте кожному клієнту! Так тримати! Бажаю центру і його команді успіхів, процвітання і всього найкращого, що може побажати жінка всьому жіночому персоналу. Хочеться відзначити чистоту і постійну свіжість у центрі! Завжди приємно до вас приходити!

Літке Наташа

Дякую центру та колективу! Рівень і якість послуг на високому, професійному рівні! А результат роботи процедур навіть перевершує очікування!

Атмосфера центру дає змогу розслабитися і відпочити.

Ольга

Я вже понад рік є клієнтом «Nucu Cosmetic». Чесно, у захваті від усього: від якості послуг, сервісу, самих фахівців. Усі процедури, представлені в центрі, не тільки найактуальніші сьогодні, а й справді дієві!

У захваті від Альтери! Спасибі велике всьому персоналу центру!!!

Марія

Обслуговування в центрі на найвищому рівні! Завжди приємно до вас приходити. Послуги теж найактуальніші та найсучасніші. Дуже задоволена результатами процедури Альтера!

Спасибі всьому колективу за високий сервіс!

Олена

Здрастуйте! Зараз я шукаю варіанти усунення проблеми: носогубні складки та загальна підтяжка обличчя. Хотіла б дізнатися ціни на ці процедури з доктором Марко Мерліном. Коли він приїде наступного разу?

02 / 03
Катя

Моя мама робила ліфтинг Альтера в Москві пів року тому, зараз її не впізнати, вона помолодшала років так на 10.... дійсно сильна штука...

Владлена

Персонал чудово працює, послуги тут найчудовіші,
нічого подібного в нашому місті немає.

Вся представлена тут продукція найвищої якості.
Бажаю процвітання, придбати ще більше клієнтів, працювати ще краще не можу побажати, тому що, отже все на найкращому рівні! Хочеться висловити величезну подяку всьому колективу центру за відмінну роботу!

Юлія

З'їздила сьогодні на видалення небажаного волосся. Candela найкраще, що я пробувала над верхньою губою. Після першого разу майже нічого не росте. Майстер Тіна — ТОП.

Ольга

Вчора була у вас на HydraFacial у Наталії Ващенко. Усе пройшло чудово, дякую. Обличчя після процедури має гарний вигляд.

Спасибі, у вас прекрасні фахівці та дуже уважний персонал.

Юлія

Від улюблених Nucu Cosmetic не можливо піти незадоволеною. Найкращий сервіс у Харкові. Тут найкращі спеціалісти, новітнє обладнання та якісна космецевтика. Nucu — ви найкращі!

Ольга

Своє обличчя довіряю лише Наталії Ващенко.
Вона справжній професіонал!

03 / 03
Тетяна

Робила лазерну епіляцію в Олени.
Відмінний фахівець! Усе швидко та якісно!

Загальна атмосфера центру теж порадувала - чистота, затишок, комфорт.

Тетяна Путятіна

Центр «Nucu Cosmetic» — дуже приємне місце!

Мені імпонує гуманний підхід лікарів Центру (під час болісних процедур). Гарний інтер'єр, чисто і гарно.

Ефективністю процедур задоволена.

Ольга

Дуже атмосферний салон, розкішний і багатий інтер'єр, люстри, якими можна милуватися, роблячи процедури.

Давно шукала собі хорошого косметолога, обійшла багатьох. Але для мене дуже важливе ставлення і професіоналізм майстра. У Nucu я нарешті знайшла СВОГО косметолога!

Лікар Наталія Муровцева дуже уважна, справжній професіонал своєї справи! Обличчя після процедури стало м'яким, свіжим, навіть посвітлішало. Лікар склала план подальших процедур і підказала що буде краще саме для моєї шкіри. Наталіє, спасибі величезне!

Ірина

Зробила підтяжку і ліфтинг обличчя в цьому центрі. Була вперше, враження найпозитивніші. На шкіру обличчя впливали мікрострумом — безпечно й ефективно. Обличчя перетворилося — шкіра дійсно підтягнулася, посвіжішала.

Від мене віє молодістю і щастям за кілометр! Чудовий ефект до новорічних свят! Процедуру проводила косметолог Олена.

Альона Політуха

Спасибі велике за якість і різноманітність послуг, що надаються!

Дуже подобаються нові апарати та високий рівень майстрів. Продовжуйте й надалі радувати клієнтів новинками!

Любов Заїченко

Відвідування центру завжди залишає особливе і приємне відчуття! Тут поєднується уважність персоналу і високий, але водночас, ненав'язливий рівень обслуговування!

Особливо хочу відзначити професіоналізм лікаря-косметолога Вікторії. Для мене вона знайшла компроміс між ціною і якістю процедур. Дякую!

Маргарита Гурова

Персонал центру дуже уважний, доступно пояснює будь-яке хвилююче питання.

Процедурами та їх результативністю задоволена, надалі сподіваюся на більшу ефективність, оскільки було ще мало сеансів, загалом послугами Центру задоволена, сподіваюся  й надалі відвідувати «Nucu Cosmetic»!

Наталя Волкова

Я дуже рада, що прийшла несподівано, саме в цей центр. Команда «Nucu Cosmetic», включно з керівником, дуже привітні та чуйні. До того ж дуже красиві, як і повинно бути в справжніх центрах краси!

Що стосується рівня обслуговування і якості послуг, що надаються — результат відмінний і видно моментально! Після відвідин центру, вилітаю як на крилах, задоволена результатом і впевнена в собі.

Я вдячна вам за ваші ласкаві посмішки, які ви даруєте кожному клієнту! Так тримати! Бажаю центру і його команді успіхів, процвітання і всього найкращого, що може побажати жінка всьому жіночому персоналу. Хочеться відзначити чистоту і постійну свіжість у центрі! Завжди приємно до вас приходити!

Літке Наташа

Дякую центру та колективу! Рівень і якість послуг на високому, професійному рівні! А результат роботи процедур навіть перевершує очікування!

Атмосфера центру дає змогу розслабитися і відпочити.

Ольга

Я вже понад рік є клієнтом «Nucu Cosmetic».
Чесно, у захваті від усього: від якості послуг, сервісу, самих фахівців. Усі процедури, представлені в центрі, не тільки найактуальніші сьогодні, а й справді дієві!

У захваті від Альтери! Спасибі велике всьому персоналу центру!!!

Марія

Обслуговування в центрі на найвищому рівні! Завжди приємно до вас приходити. Послуги теж найактуальніші та найсучасніші.

Дуже задоволена результатами процедури Альтера!

Спасибі всьому колективу за високий сервіс!

Олена

Здрастуйте! Зараз я шукаю варіанти усунення проблеми: носогубні складки та загальна підтяжка обличчя.

Хотіла б дізнатися ціни на ці процедури з доктором Марко Мерліном.

Коли він приїде наступного разу?

Катя

Моя мама робила ліфтинг Альтера у вашому центрі пів року тому, зараз її не впізнати, вона помолодшала років так на 10....

дійсно сильна штука...

Владлена

Персонал чудово працює, послуги тут найчудовіші, нічого подібного в нашому місті немає. Вся представлена тут продукція найвищої якості. Бажаю процвітання, придбати ще більше клієнтів, працювати ще краще не можу побажати, тому що, отже все на найкращому рівні! Хочеться висловити величезну подяку всьому колективу центру за відмінну роботу!

Юлія

З'їздила сьогодні на видалення небажаного волосся. Candela найкраще, що я пробувала над верхньою губою.

Після першого разу майже нічого не росте. Майстер Тіна — ТОП.

Тетяна

Вчора була у вас на HydraFacial у Наталії Ващенко. Усе пройшло чудово, дякую. Обличчя після процедури має гарний вигляд.

Спасибі, у вас прекрасні фахівці та дуже уважний персонал.

Юлія

Від улюблених Nucu Cosmetic не можливо піти незадоволеною. Найкращий сервіс у Харкові.

Тут найкращі спеціалісти, новітнє обладнання та якісна космецевтика. Nucu — ви найкращі!

Ольга

Своє обличчя довіряю лише Наталії Ващенко.

Вона справжній професіонал!

Якщо ви вже відвідали наш центр
і хотіли б поділитися своєю думкою —

Якщо ви вже відвідали наш центр і хотіли б поділитися своєю думкою — ми будемо раді вашим відгукам і враженням про процедури.

ми будемо раді вашим відгукам і враженням про процедури.

ЗАЛИШИТИ
ВІДГУК

Відгук додано, після перевірки
його буде опубліковано на нашому сайті!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений
Oops! Something went wrong while submitting the form.