БЕЗОПЕРАЦІЙНИЙ SMAS-ЛІФТИНГ АЛЬТЕРА/ULTHERA

Список
послуг

БЕЗОПЕРАЦІЙНИЙ SMAS-ЛІФТИНГ АЛЬТЕРА/ULTHERA

Альтернативою пластичної хірургії сьогодні по праву можна назвати апаратні технології. Тепер більшість недоліків зовнішності, зокрема обвисання шкіри обличчя і появу на ній зморшок, можна виправити, не вдаючись до хірургічного втручання — не інвазивними методами.

Найпопулярнішою та єдиною на сьогодні у світі технологією, що проникає до глибини поверхневої м'язово-апоневротичної системи — SMAS — є апарат Ulthera System.

Безопераційний SMAS-ліфтинг Ulthera System ефективно бореться з такими віковими змінами, як гравітаційний птоз (вікове опущення тканин), що виявляється провисанням брів і ділянки щік, появою надлишків шкіри повік, деформацією і втратою чіткості овалу обличчя, появою «другого підборіддя» і «бульдожих щічок».

Для ефективного ліфтингу шкіри обличчя

необхідно впливати на колагенові волокна в глибоких шарах дерми та в SMAS (Superficial Musculo-Aponeurotic System — поверхнева м'язово-апоневротична система, що виконує функцію каркаса, що підтримує тканини обличчя).
З появою апарату Ulthera System вперше з'явилася можливість здійснювати ліфтинг глибоких і підшкірних шарів шкіри без хірургічного втручання.

Переваги перед іншими апаратними технологіями

Процедура безопераційного SMAS-ліфтингу добре поєднується з іншими апаратними технологіями, маючи свою сферу застосування. Особливо підходить тій категорії пацієнтів, яким не рекомендуються RF-технології з різних причин анатомічного і вікового характеру, а також тим, хто не наважується на радикальні заходи у вигляді пластичної операції.

Процедура безопераційного SMAS-ліфтингу добре поєднується з іншими апаратними технологіями, маючи свою сферу застосування.

Особливо підходить тій категорії пацієнтів, яким не рекомендуються RF-технології з різних причин анатомічного і вікового характеру, а також тим, хто не наважується на радикальні заходи у вигляді пластичної операції.

Відповіді на питання

Протипоказання:

Вагітність.
Лактація.
Онкологія.
Цукровий діабет.
Системні захворювання сполучних тканин.
Інфекційні захворювання.
Ураження шкіри в зонах передбачуваної обробки.
Наявність кардіостимулятора.

Дайте своїй шкірі можливість залишатися молодою протягом багатьох років.

Дайте своїй шкірі

— можливість залишатися молодою протягом багатьох років.

Отримати
консультацію

Натискаючи кнопку «Відправити»,
ви даєте згоду на обробку персональних даних
Дякуємо! Ваша заявка відправлена
Oops! Something went wrong while submitting the form.